Hledáme nové posily

E

Pojď s námi posouvat stavební trh k lepšímu.

Kariéra v CM

1.  Baví tě stavebnictví a chceš svůj zájem o tento obor uplatnit trochu jinak, než tě učili ve škole?

2. Chceš začít budovat kariéru v mladém pohodovém kolektivu, pracovat samostatně a řešit zodpovědné úkoly?

3. Chceš věnovat svůj čas činnostem, co mají smysl, udávají nový směr a budoucnost oboru?

Pokud ano, přijď si s námi pokecat a my ti ukážeme, že se můžeš chopit příležitosti, která se odlišuje od všech ostatních.

Volné pozice

Konzultační inženýr/ka – Praha, Liberec

S čím bys měl/a přijít?

  • Nepožadujeme letité zkušenosti. Stačí nám tvé nadšení, tvořivost a kuráž dívat se na věci jinak. Ale neměj obavu, vezmeme tě i do terénu, ať neznáš stavební projekt jenom z papírů.
  • Budeš sem tam jezdit autem, občas mluvit anglicky, plánovat si svoji práci a dodržovat termíny.
  • Základní počítačová gramotnost, ovládání smartphonu a znalost online světa jsou samozřejmostí. Zkoušet tě z toho nebudeme, ale budeš to potřebovat každý den.
  • Klienti od nás požadují spolehlivost, zodpovědnost a kvalitu, to samé budeme očekávat i od tebe.
  • Oceníme, když budeš mít vystudovanou školu stavebního směru nebo zkušenosti ze stavby. Pochopíš tak lépe souvislosti.

Co budeš dělat?

  • Komunikace pro tebe bude denním chlebem, a to jak v týmu, tak s klienty.
  • Budeš se účastnit jednání (někdy i přímo na stavbě).
  • Budeš tvořit analýzy a posudky.
  • Hodně práce, žádná nuda!

Jsme si vědomi toho, že lidé jsou základ, a proto nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu (která je v pátek zkrácena na 4 hodiny !),
  • firemní notebook,
  • vzdělávací kurzy,
  • pohodový kolektiv inteligentních lidí a s tím spojené super mimopracovní akce,
  • možnost profesního růstu,
  • pracovní poměr na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou,
  • možnost být součástí nového perspektivního odvětví stavebního trhu,
  • podporu seberealizace, získávaní nových zkušenostní a znalostí v širším okruhu stavebnictví,
  • adekvátní finanční ohodnocení a benefity (stravenkový paušál, multisport karta, 5 sick days, neomezený home-office, 25 dní dovolené).

Naši nabídku ohodnocení a benefitů najdeš níže.

Rádi dáváme šanci absolventům i studentům VŠ – třeba částečným úvazkem.

Nástup možný ihned.

Pokud si myslíš, že máš co nabídnout českému stavební trhu, pošli nám profesní životopis a krátký motivační dopis na klumplerova@cmanagement.cz.

Právník / právnička – Praha

Do našeho hvězdného týmu právníků a stavebních inženýrů hledáme nového člena, který nám pomůže nastavit řád a vysoké standardy v českém stavebnictví. Pomáháme veřejným investorům s realizací jejich stavebních zakázek, řídíme je a radíme, jak postupovat efektivně a správně s ohledem na smlouvy i zákony (zejména zákon o zadávání veřejných zakázek, stavební zákon aj.) Zároveň tvoříme metodiky a jasná pravidla, která na našem stavebním trhu chybí.

Jaká je pracovní náplň Právního konzultanta?

  • Zajištění informací o konkrétním stavebním projektu,
  • komunikace s Objednatelem i Zhotovitelem za asistence projektového manažera,
  • účast na jednáních a kontrolních dnech stavby,
  • činnost v rámci projektového týmu, podpora projektového manažera,
  • řízení smluvní korespondence stran vyplývající z provádění díla podle smlouvy o dílo,
  • návrhy pokynů správce zakázky (správce stavby) k předložení návrhu a k provedení změn díla (Variací),
  • návrhy určení správce zakázky (správce stavby) ve věci claimů (nároků) Zhotovitele a Objednatele,
  • návrhy dohody mezi Objednatelem a Zhotovitelem a ostatních písemností,
  • analýza a posouzení vzneseného claimu (smluvního kompenzačního nároku) Zhotovitele,
  • řízení korespondence ve věci vadného plnění Zhotovitele.

Vhodný kandidát disponuje těmito přednostmi:

  • VŠ vzdělání v oboru právo,
  • anglický jazyk – mírně pokročilý,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
  • zdravý selský rozum, přemýšlení v souvislostech,
  • smysl pro zodpovědnost,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • výhodou znalost problematiky veřejných zakázek, smluvních vzorů FIDIC a stavebního zákona,
  • zájem o získání nových znalostí z jiných oborů (stavebnictví),
  • samostatný, zodpovědný, aktivní,
  • s pozitivním přístupem, chutí hledat a realizovat nové nápady,
  • s touhou rozvíjet se, učit se novým věcem a stát se odborníkem v tom, co dělá,
  • týmový hráč.

Rádi dáváme šanci absolventům, i studentům VŠ – třeba částečným úvazkem.

Pokud si myslíš, že máš co nabídnout českému stavební trhu, pošli nám profesní životopis a krátký motivační dopis na klumplerova@cmanagement.cz

Rozpočtář/ka – Praha

Jaká je pracovní náplň rozpočtáře?

  • stanovení ceny DUR, DSP,
  • kontrola a příprava soupisů prací,
  • kontrola souladu nasazených položek s cenovou soustavou,
  • kontrola správnosti položek,
  • porovnání jednotkových cen s expertní cenou Objednatele,
  • kontrola obsahu výkazu výměr v rámci položky,
  • kontrola souladu výkazu výměr s projektovou dokumentací,
  • kalkulace položek – tvorba a kontrola předložených kalkulací zhotovitele,
  • tvorba rozpočtů v souladu s cenovými soustavami (např. URS, RTS, OTSKP – SPK),
  • kontrola MNNC, Kontrola nabídky uchazečů.

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru,
  • zdravý selský rozum, smysl pro zodpovědnost,
  • organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce v týmu,
  • samostatnost, rozhodnost – umět stanovit priority, důslednost, preciznost, spolehlivost, systematičnost,
  • uživatelskou znalost práce s MS Office,
  • znalost programu Aspe, Kros, BUILDpower, Callida, Ipos výhodou.

  • Flexibilní pracovní dobu (která je v pátek zkrácená na 4 hodiny !),

„Máš chuť věnovat svůj čas činnostem, co mají smysl, udávají nový směr a budoucnost Tvého oboru?

Pokud máš vystudovanou stavební, právní nebo ekonomickou fakultu, můžeme se na Tebe spolehnout, jsi samostatný/á a máš tah na branku, pak si s Tebou nad kávou rádi popovídáme o možné spolupráci.

Mrkni na volné pozice, aktualizuj CVčko, a spolu s krátkým motivačním dopisem mi ho zašli na e-mail.“

Péťa

Petra Klumplerová

personální manažerka

Naše nabídka a benefity

Záleží nám na tom, aby se všichni v týmu cítili dobře a chodili k nám s radostí. Není čas ztrácet čas děláním věcí, co nás nebaví a ve kterých nevidíme smysl. Pokud máš správně nastavené hodnoty a smysl pro humor, věříme, že se ti u nás bude líbit.

Vedle klasiky jako je stravenkový paušál, multisport, nejrůznější příspěvky, firemní počítač a telefon, Ti nabízíme taky pohodový kolektiv a působení na největších dopravních stavbách v ČR.

Rádi si zablbneme na teambuildingu plném adrenalinu, ale umíme i jen tak relaxovat na chalupě. Občas společně zajdeme na pivko, zasportovat si nebo uspořádáme turnaj ve stolním fotbálku.

Dáváme šanci absolventům i studentům VŠ, třeba částečným úvazkem.

Benefity

roky na trhu

projektů

zaměstnanců

žen v kolektivu

2022 © Contract management, a.s. | Ochrana osobních údajů | Webové stránky vyrobila Webona.