Jsme zpět! Podzimní novinky a přehled toho, co všechno se u nás změnilo a nezměnilo

1. listopadu 2020

Po delší době se opět ozýváme z online prostoru a hned se s Vámi podělíme o několik novinek.

Přestěhovali jsme se

Jedna z největších novinek letošního roku pro nás pro všechny bylo stěhování do nového sídla. Tím se stala nově postavená kancelářská budova Parkview umístěná přímo vedle Centrálního parku Pankrác.

Pro CM to znamená hlavně kvalitní a moderní zázemí pro naše #RytireStavebnihoTrhu, příjemné prostředí pro náročná jednání ale především prostor pro další rozvoj.

Architekti dostali nejednoduché zadání, ale poprali se s tím na jedničku dokonce i barevně. Posuďte sami.

Píšeme pro Vás články

A již tento týden první z nich budeme publikovat na našem nově vznikajícím CM blogu. Myslíme si totiž, že informací není nikdy dost a zejména v této nelehké době je potřeba se o ně podělit.

Pravidelně bychom chtěli zvěřejňovat články týkající se aktuálních témat a oblastí, které řešíme.

Sledujte proto náš web a sociální sítě.

https://www.contractmanagement.cz/blog/

Stále pomáháme

I přes napjatý investiční rozpočet se stále snažíme hledat prostředky pro pomoc neziskovým organizacím. Letos se nám zatím podařilo pomoct následujícím projektům:

Zároveň věříme, že to není finální výčet a určitě ještě nějaké projekty podpoříme.

Účast na konferencích

Jako každoročně i letos jsme se snažili zúčastnit velkých setkání v oboru stavebnictví. S komplikovanou situací se bohužel většina podzimních akcí buď přesunula nebo úplně zrušila. I přes to se nám ale v září podařilo zúčastnit Dopravní konference a Silničního veletrhu v Pardubicích. Obě akce jsme zároveň i finančně podpořili a jsme rádi, že i přes veškerá hygienická opatření byla účast vysoká.

Jedna z akcí, na kterou jsme se těšili a která se přesunula na rok 2021, byla Ženy ve stavebnictví. Akce to bude jedinečná jak z pohledu zaměření tak z pohledu potenciálu, který diskutovaná témata otevřou. Těšit se můžeme na temrín 3.6.2021.

Poslední novinky na našem webu

let na trhu

projektů

kolegů

firemní výčepy

stolní fotbálek

2024 © Contract management, a.s. | Ochrana osobních údajů | Webové stránky vyrobila Webona.