CM hlavním sponzorem mezinárodní konference ICCC

13. března 2019

Máme radost, že měsíce příprav se vyplatily a že vás nyní můžeme pozvat na jedinečnou mezinárodní konferenci International Construction Contracts Conference, která se bude konat 16. 5. 2019 v Praze. Pro Contract Management je to velká pocta, protože jsme hlavním sponzorem této konference a společně s námi také PROCONOM. Stáli jsme u jejího zrodu a moc se těšíme, co nového tato událost našemu oboru přinese.

Konference ICCC má za úkol upozornit na slabá místa ve spolupráci a inovaci v oboru stavebnictví. Bude se týkat vztahů, chování i lidské motivace. Cílem je zlepšit vztahy ve stavebnictví a dobře reprezentovat naši zem.

Potkejte se s odborníky z celého světa

V Clarion Congress Hotel Prague se sejdou odborníci z celého světa, kteří se podělí o své vědomosti a zejména zkušenosti. Pořadatelé i my jsme si vědomi, že je nezbytné respektovat aktuální stav ve stavebnictví, i proto je konference rozdělena na 2 části.

První část je věnována smlouvám a projektovému řízení. Seznámíte se s trendy ve smluvních standardech, jak používat a nepoužívat mluvní standardy FIDIC. Dotkne se také claimů ve výstavbě, jejich kvantifikace a zmírňování.

Druhá část se zaměří na lidskou motivaci a digitalizaci jako na oblasti, ve kterých je největší potenciál pro změnu, inovaci a zlepšení vztahů. Probere se aktuálně asi nejdiskutovanější téma BIM – digitalizace ve stavebnictví. Dále se bude zabývat interakcí projektanta a zhotovitele i efektivní alokací rizika a spolupráce.

Prohlédněte si aktuální program konference

 

Kdo na konferenci vystoupí 

Čeká na vás 39 spíkrů, kteří jsou sami o sobě zárukou kvality. Uvidíte například: 

Patrizia Sangalli | Itálie 
Pomáhá jak italským, tak mezinárodním společnostem v obchodních a korporátních záležitostech, konkrétně při přípravě mezinárodních smluv, mezinárodních obchodních sporů apod. Její praxe zahrnuje poradenství v oblasti mezinárodní obchodní arbitráže a řízení soudních sporů v několika jurisdikcích kontinentálního a obecného práva. Zpracovává italské a mezinárodní soudní spory v různých obchodních, korporátních i stavebních oblastech. 

Jerry Pessah | Kanada 
Specializuje se na stavební zakázky i řízení pohledávek a spolupracuje s několika právnickými firmami při přípravě na řešení sporů. Jerry v současné době pracuje jako odborník na vymáhání pohledávek v Kuvajtu na mezinárodní zakázce v rámci projektu rozšiřování rafinérie v objemu několika miliard dolarů. 

Bernd Ehle | Švýcarsko 
Je partnerem společnosti LALIVE v Ženevě, která se specializuje na mezinárodní rozhodčí řízení se zvláštním zaměřením na komplexní spory zahrnující velké infrastrukturní a stavební projekty. Působil jako poradce a rozhodce ve více než 80 mezinárodních rozhodčích řízeních, která byla zahájena v rámci mnoha hlavních rozhodčích pravidel, včetně pravidel ICC, SCAI, DIS, VIAC, LCIA, ICSID, NAI, KCAB, DIA a UNCITRAL. 

Po práci přijde zábava 

Celou konferenci ve 20 hodin zakončí networking afterparty v Lucerna Music Baru, kde budete moci dále diskutovat, vyměňovat si kontakty a k tomu vám zahraje legendární jazzový trumpetista Laco Deczi i další.  

Věříme, že čím více lidí z oboru se zapojí, tím spíše se budou moci změny implementovat a realizovat. Těšíme se, až se s vámi na konferenci 16. 5. setkáme. Kompletní program i registrační formulář najdete na oficiálních stránkách www.ccconsulting.cz/konference. 

Společně můžeme změnit stavební trh k lepšímu!

Poslední novinky na našem webu

let na trhu

projektů

kolegů

firemní výčepy

stolní fotbálek

2024 © Contract management, a.s. | Ochrana osobních údajů | Webové stránky vyrobila Webona.