Naše síť odborníků

Za úspěchy společnosti Contract Management stojí tým odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oblasti administrativy a řízení infrastrukturních projektů, a to nejen v České republice.

Výkonní pracovníci

Adéla Jírů

Adéla Jírů

ekonomka společnosti

jiru@cmanagement.cz

Pavel Koláčný

Pavel Koláčný

vedoucí konzultačního týmu

kolacny@cmanagement.cz

Antonín Hrdina

Antonín Hrdina

senior konzultant

hrdina@cmanagement.cz

Pavel Svinka

Pavel Svinka

rozpočtář

svinka@cmanagement.cz

Arnošt Táborský

Arnošt Táborský

konzultant - právník

taborsky@cmanagement.cz

Jakub Forman

Jakub Forman

hlavní produktový manažer

forman@cmanagement.cz

František Jukl

František Jukl

vývojář software

jukl@cmanagement.cz

Daniel Löffler

Daniel Löffler

vedoucí rozpočtového týmu

loffler@cmanagement.cz

Kateřina Holečková

Kateřina Holečková

konzultantka

holeckova@cmanagement.cz

Monika Hrabánková

Monika Hrabánková

konzultantka - právnička

hrabankova@cmanagement.cz

Šárka Menoušková

Šárka Menoušková

konzultantka

menouskova@cmanagement.cz

Jan Broukal

Jan Broukal

vývojář software

broukal@cmanagement.cz

Martin Smola

Martin Smola

konzultant

smola@cmanagement.cz

Robert Prodan

Robert Prodan

rozpočtář

prodan@cmanagement.cz

Jiří Zýbner

Jiří Zýbner

senior rozpočtář

zybner@cmanagement.cz

Tomáš Opelka

Tomáš Opelka

konzultant

opelka@cmanagement.cz

Tomáš Švec

Tomáš Švec

konzultant

svec@cmanagement.cz

Dominik Štěpánek

Dominik Štěpánek

konzultant

stepanek@cmanagement.cz

Ondřej Vaněček

Ondřej Vaněček

konzultant

vanecek@cmanagement.cz

Lukáš Hanuš

Lukáš Hanuš

vývojář software

hanus@cmanagement.cz

Jana Šteffanová

Jana Šteffanová

referent ekonomicko-obchodního oddělení

steffanova@cmanagement.cz

Lucie Pekařová

Lucie Pekařová

senior konzultantka

pekarova@cmanagement.cz

Nikola Holubcová

Nikola Holubcová

konzultantka - právnička

holubcova@cmanagement.cz

Pavla Krausová

Pavla Krausová

konzultantka

krausova@cmanagement.cz

Monika Zusková

Monika Zusková

rozpočtářka

zuskova@cmanagement.cz

Aleš Novotný

Aleš Novotný

konzultant technické podpory

novotny@cmanagement.cz

Jan Peš

Jan Peš

testovací analytik

pes@cmanagement.cz

Lenka Hložánková

Lenka Hložánková

referent ekonomicko-obchodního oddělení

hlozankova@cmanagement.cz

Vedení společnosti

Václav Větrovský

Václav Větrovský

statutární ředitel

info@cmanagement.cz

Martin Houšť

Martin Houšť

obchodní ředitel

houst@cmanagement.cz

Martin Sklenář

Martin Sklenář

technický ředitel

sklenar@cmanagement.cz

Lukáš Kluch

Lukáš Kluch

ředitel divize software

kluch@cmanagement.cz

Martina Veselá

Martina Veselá

výrobní ředitelka

vesela@cmanagement.cz

Adam Černoch

Adam Černoch

ředitel divize CM

cernoch@cmanagement.cz

šálků vypité kávy v minulém roce

odehraných her ve fotbálku

počet dopravních pokut

Vznik společnosti

Projektů

Počet zaměstnanců

Žen v kolektivu